Od ponad siedmiu lat skupiamy się na realizacji projektów związanych z zagospodarowanie powierzchni handlowych dla klientów z całego świata.

Posiadamy bogate doświadczenie w oferowaniu wysokiej jakości usług. Nasze realizacje wyróżnia duża elastyczność – dostarczamy solidne i dopasowane do potrzeb klienta rozwiązania.

Smart Retail oferuje szeroki wachlarz usług począwszy od przygotowania kosztorysu projektu, a skończywszy na montażu bądź remoncie sklepu. W trakcie realizacji projektu dostarczamy wizualizacje 3D, rysunki techniczne, na bieżąco analizujemy działania w celu optymalizacji kosztów i surowców, zapewniając jakość i terminowość produkcji mebli.

Dbamy o nasz wizerunek i pozytywne relacje z klientem, dlatego udzielamy gwarancji z możliwością serwisu pogwarancyjnego mebli.

Bez względu na rodzaj powierzonej nam do zagospodarowania przestrzeni – zadbamy o to, aby jej wyposażenie było dopasowane do Twoich potrzeb. Oferujemy meble na wymiar gwarantując kompletną realizację nawet tych najbardziej skomplikowanych projektów.

Tworzymy meble wykorzystując różnego rodzaju materiały: lite drewno, stal nierdzewna, mosiądz, szkło, kamień i wiele innych, dzięki czemu możemy urzeczywistnić każdą koncepcję wnętrza. Oferujemy ponadto konkurencyjne ceny produkcji, magazynowania, a także zarządzania logistyką.