O NAS

01. WYSOKA JAKOŚĆ PRODUKTÓW

Posiadamy bogate doświadczenie w oferowaniu wysokiej jakości usług. Nasze realizacje wyróżnia duża elastyczność – dostarczamy solidne i dopasowane do potrzeb klienta rozwiązania. Dbamy o nasz wizerunek i pozytywne relacje z klientem, dlatego udzielamy gwarancji z możliwością serwisu.

02. WARSZTAT PROJEKTOWY

Pierwszym etapem współpracy jest pełne wsparcie projektowe – poprzez koncepcje, projekt, aż po wizualizacje i prezentacje produktu. W trakcie realizacji projektu oferujemy stałe wsparcie konsultacyjne.

03. ROZWINIĘTY PARK MASZYNOWY

Tworzymy meble wykorzystując różnego rodzaju materiały: lite drewno, stal nierdzewna, mosiądz, szkło, kamień i wiele innych, dzięki czemu możemy urzeczywistnić każdą koncepcję wnętrza. Oferujemy meble na wymiar gwarantując kompletną realizację nawet tych najbardziej skomplikowanych projektów.

04. AKTYWNA LOGISTYKA

Posiadamy doświadczenie w zarządzaniu całym procesem, od projektu, przez produkcję aż po montaż. Oferujemy wsparcie również w zakresie magazynowania oraz kosztorysowania.

05. MIĘDZYNARODOWE DOŚWIADCZENIE

Od ponad 7 lat realizujemy projekty związane z zagospodarowaniem powierzchni handlowych dla klientów z całego świata. Zaufali nam klienci z Europy (min. Polski, Anglii, Danii, Holandii) oraz z USA.

Wirtualny spacer

Działamy w Europie i w USA