SYSTEMY SMART POS

Gotowe projekty stojaków i uchwytów POS. Jeśli w ofercie nie uda Ci się odnaleźć stojaka POS, odpowiadającego Twoim potrzebom, chętnie wykonamy uchwyt POS na zamówienie.
Doświadczenie zdobyte w czasie pracy i kontaktów z klientem, pozwoliło nam stworzyć uniwersalne zestawy urządzeń.

Smart Retail to lider na rynku producentów oferujących dedykowane rozwiązania POS dla urządzeń IT. Posiadamy szeroką gamę uchwytów, które cechuje wysoka estetyka, ergonomia oraz idealne dopasowanie do potrzeb Klientów. Wychodzimy z założenia, że nasze rozwiązania mają na celu praktyczne uporządkowanie przestrzeni wokół sprzedawcy ułatwiające kontakt z docelowym klientem. Artykuły POS produkcji Smart Retail to doskonały sposób na podkreślenie indywidualnego stylu twojego sklepu, punktu obsługi klienta i wyróżnienie się na tle konkurencji.

Skontaktuj się z nami

i poznaj naszą koncepcję na wyposażenie
sklepów lub punktów obsługi klienta, które prowadzisz!

RODZAJE UCHWYTÓW:

Monitory VESA

Uchwyty do monitora LCD to lepsze zagospodarowanie przestrzeni stanowiska sprzedażowego. Mocowanie VESA zapewnia stabilność i wygodę użytkowania natomiast szeroki wybór ramion do uchwytów pozwala na rozmieszczenie na jednym stojaku wielu monitów LCD.

Terminale płatnicze

Uchwyt do terminala płatniczego to nieodłączny element sklepów, restauracji czy punktów usługowych. Solidny stojak na terminal płatniczy powinien mieć stabilną konstrukcję, możliwość obrotu i regulację kąta nachylenia. Właśnie takie uchwyty do terminali POS czekają w naszej ofercie.

tablet, drukarka, klawiatura

Jeśli na stanowisku sprzedażowym posługujesz się tabletem, klawiaturą lub drukarką fiskalną warto zaopatrzyć się w dedykowane mocowanie do tego rodzaju urządzeń. Uchwyt te sprawią, że korzystanie z nich i codzienna praca staną się o wiele wygodniejsze. Posiadamy ergonomiczne uchwyty, obudowy i stacje dokujące do wielu dedykowanych urządzeń oferowanych na rynku.